Каталог   /   Дом и ремонт   /   Сантехника   /   Ванная и душевая   /   Душевые кабины   /   Vivia

Душевой бокс Vivia 61 BF RC 90x90
угловая

Фото - Душевая кабина Vivia 61 BF RC 90x90 угловая
Vivia 61 BF RC 90x90
угловая
Основное
Типдушевой бокс
Габариты900x900x2100 мм
Конструкция
Форма профилячетверть круга
Установкаугловая
Способ открытияраздвижные двери
Стенкиполностенная
Материал стенокстекло
Толщина стекла4 мм
Оснащение
Функцииверхний душ (тропический)
вентиляция
Гарнитур и возможности
Гарнитур и возможностиручной душ (душевая лейка)
Комплектность
Комплектацияполки
Поддоннизкий
Материал поддонаакрил
Страна происхождения брендаКитай
Дата добавления на E-Katalogмарт 2020
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vivia 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vivia.

Купить Vivia 61 BF RC 90x90
угловая

Все цены 22 →

Гідромасажний бокс 61 BF RC Black Line 90х90х210 дрібний піддон (А0056117) vivia-А0056117

61 BF RC Black Line від бренду VIVIA: Основні характеристики: Розміри: 90x90x210 см – компактний формат, що ідеально підход... ещеить для сучасних ванних кімнат. Піддон: дрібний, висотою 14 см, із глибиною 5 см, що забезпечує комфортне використання. Профіль: Сатиновий алюмінієвий профіль, що надає елегантності та довговічності конструкції. Скло: Переднє скло: Сіре тоноване, завтовшки 4 мм, загартоване для
Dush.com.uaС нами 9 лет
(Киев)
Пожаловаться
14 500 грн.

Гідромасажний бокс 61 BF RC Black Line 90х90х210 дрібний піддон (А0056117) vivia-А0056117

61 BF RC Black Line від бренду VIVIA: Основні характеристики: Розміри: 90×90×210 см – компактний формат, що... ещеідеально підходить для сучасних ванних кімнат. Піддон: дрібний, висотою 14 см, із глибиною 5 см, що забезпечує комфортне використання. Профіль: Сатиновий алюмінієвий профіль, що надає елегантності та довговічності конструкції. Скло: Переднє скло: Сіре тоноване, завтовшки 4 мм,
365shop.bizС нами 9 лет
(Киев)
Пожаловаться

Душовий бокс 61 BF RC White Puzzle 90х90х210см на низькому піддоні скло матове з принтом

Душовий бокс 61 BF RC White Puzzle 90х90х210см на низькому піддоні Vivia - це надійний виробник душових боксів і кабін на укр... ещеаїнському ринку з більш ніж 14-річним досвідом. Душові бокси Vivia - це продукція польського бренду, виготовлена з високоякісних та екологічно чистих матеріалів. Вони ідеально підходять для ванних кімнат невеликих розмірів. Переваги боксів Vivia: Міцний і довговічний корпус
Sanland.com.uaС нами 2 года
(Харьков)
Пожаловаться
17 100 грн.

Гідромасажний бокс 61 BF RC White Puzzle 90х90х210 см з мілким піддоном тропічний душ ( А0056120 )

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bigsylio С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
17 450 грн.

Гідромасажний бокс 61 BF RC Black Puzzle 90х90х210 дрібний піддон (А0056119) vivia-А0056119

61 BF RC Black Puzzle 90х90х210 від бренду VIVIA: Основні характеристики: Розміри: 90x90x210 см – компактний формат, що іде... ещеально підходить для сучасних ванних кімнат. Піддон: Дрібний висотою 14 см, з глибиною 5 см, що забезпечує комфортне використання. Профіль: Сатиновий алюмінієвий профіль, який надає елегантності та довговічності конструкції. Скло: Переднє скло: Сіре тоноване, завтовшки 4 мм,
Dush.com.uaС нами 9 лет
(Киев)
Пожаловаться
16 339 грн.
eще 17 предложений

Динамика цен на Vivia 61 BF RC 90x90
угловая

Дополнительные функции и возможности душевой кабины Vivia 61 BF RC:
• Высота поддона: 150 мм