Гідромасажний бокс Vivia 100x100 (А0046448)
Фото 5 |
Vivia 100x100 90x90100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivia 100x100
Усі ціни 8 →Гідромасажний бокс 62 RC W 100х100х210 дрібний піддон (A0046448) vivia-A00 | 16 662 грн. |
Гідромасажний бокс 62 RC W 100х100х210 дрібний піддон (A0046448) vivia-595 | 16 662 грн. |
Душовий бокс Vivia 62 RC 100х100х210 см на низькому піддоні з гідромасажем | 16 476 грн. |
Гідромасажний бокс 62 RC 100х100х210 дрібний піддон | 16 476 грн. |
Гідромасажний бокс 62 RC 100х100х210 дрібний піддон ( A0035812 ) vivia-A00 | 16 662 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової кабіни Vivia 62 RC:
- Висота піддону: 150 мм
Модификації Vivia
Ціни на Vivia |
---|---|---|---|---|
Vivia 90x90 | від 12 900 грн. | 18 пропозицій | ||
Vivia 100x100 | від 16 476 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →