Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Опалення та котли   /   Циркуляційні насоси   /   Wilo

Циркуляційний насос Wilo Star-ST 15/4 4.8 м
1"
130 мм

Фото - Циркуляційний насос Wilo Star-ST 15/4 4.8 м 1" 130 мм
Купити!
Nasos-m.com.ua

Wilo Star-ST 15/4

Nasos-m.com.ua
З нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Wilo Star-ST 15/4 4.8 м
1"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:4.8 м
Споживана потужність:48 Вт
Швидкостей:3 шт.
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Star-ST 15/4
Основне
Основне призначеннядля систем опалення
Конструкціяодинарний
Принцип діївідцентровий
Тип ротора"мокрий"
Робочі характеристики
Продуктивність3000 л/год
Макс. напір4.8 м
Макс. робочий тиск10 бар
Мін. t рідини-10 °С
Макс. t рідини110 °С
Функції3 швидкості
Двигун
Макс. споживана потужність48 Вт / 38/28 Вт /
Напруга мережі220 В
Розміщення валагоризонтально
Матеріал валунержавіюча сталь
Підключення
З'єднаннярізьба
Розташування отворівспіввісно
Вхід. отвір1"
Вихід. отвір1"
Інше
Матеріал корпусачавун
Матеріал робочого колесапластик
Країна походження брендуНімеччина
Клас захистуIP44
Клас ізоляціїF
Монтажна довжина130 мм
Вага2.2 кг
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.

Динаміка цін на Wilo Star-ST 15/4 4.8 м
1"
130 мм

Модификації Wilo Star-ST 15/4

Ціни на Wilo Star-ST 15/4
Wilo Star-ST 25/4 4.8 м
1 1/2"
180 мм
від 6 005 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/4 4.8 м
1"
130 мм
від 6 005 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 25/7 6.1 м
1 1/2"
180 мм
від 7 668 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/6 6.1 м
1"
130 мм
від 7 090 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/7 6.6 м
1"
130 мм
від 7 668 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 25/6 7 м
1 1/2"
180 мм
від 7 090 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/9 9.2 м
1"
180 мм
від 8 898 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/11 11 м
1"
180 мм
від 9 332 грн.1 пропозиція