Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Опалення та котли   /   Циркуляційні насоси   /   Wilo

Циркуляційний насос Wilo Star-ST 25/7 6.1 м
1 1/2"
180 мм

Фото - Циркуляційний насос Wilo Star-ST 25/7 6.1 м 1 1/2" 180 мм
Купити!
Nasos-m.com.ua

Wilo Star-ST 25/7

Nasos-m.com.ua
З нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Wilo Star-ST 25/7 6.1 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4000 л/год
Макс. напір:6.1 м
Споживана потужність:70 Вт
Швидкостей:3 шт.
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Star-ST 25/7
Основне
Основне призначеннядля систем опалення
Конструкціяодинарний
Принцип діївідцентровий
Тип ротора"мокрий"
Робочі характеристики
Продуктивність4000 л/год
Макс. напір6.1 м
Макс. робочий тиск10 бар
Мін. t рідини-10 °С
Макс. t рідини110 °С
Функції3 швидкості
Двигун
Макс. споживана потужність70 Вт / 52/35 Вт /
Напруга мережі220 В
Розміщення валагоризонтально
Матеріал валунержавіюча сталь
Підключення
З'єднаннярізьба
Розташування отворівспіввісно
Вхід. отвір1 1/2"
Вихід. отвір1 1/2"
Інше
Матеріал корпусачавун
Матеріал робочого колесапластик
Країна походження брендуНімеччина
Клас захистуIP44
Клас ізоляціїF
Монтажна довжина180 мм
Вага6.6 кг
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.

Динаміка цін на Wilo Star-ST 25/7 6.1 м
1 1/2"
180 мм

Модификації Wilo Star-ST 25/7

Ціни на Wilo Star-ST 25/7
Wilo Star-ST 25/4 4.8 м
1 1/2"
180 мм
від 6 005 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/4 4.8 м
1"
130 мм
від 6 005 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 25/7 6.1 м
1 1/2"
180 мм
від 7 668 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/6 6.1 м
1"
130 мм
від 7 090 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/7 6.6 м
1"
130 мм
від 7 668 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 25/6 7 м
1 1/2"
180 мм
від 7 090 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/9 9.2 м
1"
180 мм
від 8 898 грн.1 пропозиція
Wilo Star-ST 15/11 11 м
1"
180 мм
від 9 332 грн.1 пропозиція