Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   WUW
Навушники

WUW R200

Фото - Навушники WUW R200
Фото 5
WUW R200
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.4
Радіус дії12 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
Кардридер
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників400 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)12 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Вага198 г
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WUW 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WUW.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити WUW R200

Усі ціни 50 →

WUW Накладні навушники WUW WUW-R200 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
469 грн.

Накладні навушники WUW WUW-R200 Black

Сучасні технології та геометричний стильНакладні навушники WUW-R200 Black вирізняються серед конкурентів своїм сміливим дизай... щеном із квадратними чашками. Це стильне рішення робить їх не лише аудіоаксесуаром, а й яскравим елементом вашого образу. Завдяки найновішій версії Bluetooth 5.4, гарнітура забезпечує максимально стабільне з'єднання, низьке енергоспоживання та миттєве підключення
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
519 грн.

Навушники TWS WUW R200 black

Навушники TWS WUW R200 Black — це сучасне рішення для любителів активного способу життя та цінителів високої якості звуку. Ва... щекуумна внутрішньоканальна конструкція забезпечує комфортну посадку і ефективну шумоізоляцію, дозволяючи насолоджуватися музикою без сторонніх шумів. Завдяки бездротовій технології TWS вони легко підключаються до будь-яких мобільних пристроїв через Bluetooth,
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
676 грн.

Навушники TWS WUW R200 black

Навушники TWS WUW R200 black — компактні внутрішньоканальні TWS-навушники з динамічними випромінювачами, що відтворюють діапа... щезон 20–20 000 Гц і забезпечують чисте збалансоване звучання; низький опір до 16 Ом гарантує сумісність із більшістю смартфонів. Ергономічна вакуумна конструкція з силіконовими насадками дає щільну посадку і природну шумоізоляцію, а вага комплекту 100 г робить їх зручними для тривалого носіння. Рівень захисту IPX7 підходить для тренувань і використання під дощем, стабільне Bluetooth‑TWS-зʼєднання забезпечує безперервну передачу аудіо, а зарядка через USB Type‑C — швидке відновлення енергії. Стильний чорний корпус підходить для повсякденного та активного використання.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
673 грн.

Навушники WUW-R200 black WUW-R200B

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
722 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WUW R200

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна