Наушники
XO EV52
Фото 7 |
XO EV52 |
|
Активное шумоподавление.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить XO EV52
Все цены 6 →XO EV52 AirPods Pro 2 ANC White 6920680836192 | 799 грн. |
Навушники Bluetooth TWS XO EV52 White | 699 грн. |
Навушники Bluetooth XO EV52 white | 1 238 грн. |
Бездротові блютуз навушники TWS XO EV52 Pro 2 | 999 грн. |
Бездротові блютуз навушники XO EV52 TWS BT5.3 гарнітура вакуумна для телеф | 827 грн. |
Бездротові вакуумні навушники XO EV52 Bluetooth із шумозаглушенням ANC і з | 899 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →