Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Домкрати   /   Yato

Домкрат Yato YT-17005

Фото - Домкрат Yato YT-17005
Yato YT-17005
Тип
пляшковий
Механізм підйому
гідравлічний
Макс. навантаження
12 т
Мін. висота підхоплення
230 мм
Макс. висота підйому
465 мм
Вага
7.67 кг
Дата додавання на E-Katalog
січень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.

Купити Yato YT-17005

Усі ціни 10 →

Домкрат гідравлічний YATO H=230/465, 12т (YT-17005) YT17005

Гідравлічний домкрат YATO YT-17005 - універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання та фікса... щеції автомобіля у процесі проведення ремонтних та діагностичних робіт. Він стане надійним помічником у дальній дорозі або в гаражі, буде корисним для роботи на станціях технічного обслуговування, при будівельних та вантажно-розвантажувальних роботах. Завдяки
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 892 грн.

Домкрат гідравлічний Yato стовбцевий 12 т (YT-17005)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 300 грн.

Домкрат пляшковий гідравлічний Yato YT-17005

- Вага брутто (кг) 7.6670 - Довжина поршня [мм] 155 - Максимальна довжина різьби [мм] 80 - Упаковка коробка -... щеДіаметр головки [мм] 40 - Розміри підстави [мм] 116x134 - Висота макс [мм] 465 - Хв висота [мм] 230 - Вантажопідйомність [кг] 12 000 Професійний домкрат гідравлічний, що має систему клапанів, які точно дозують струмінь олії. Вантажопідйомність домкрата складає 12 тонн, а діапазон підйому становить від 230 мм до 465 мм. Необхідний в автомобільних майстернях та станціях технічного обслуговування автомобілів.
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Під замовлення
Поскаржитись
1 932 грн.

YATO Домкрат YATO YT-17005 гідравлічний стовбцевий : 12 т, H= 230 - 465 мм 2/72

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 949 грн.

Домкрат YATO YT-17005

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 766 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Yato YT-17005

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна