Болторіз Yato YT-1845 450 мм
![]() |
Yato YT-1845 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Yato YT-1845
| Ціни на Yato YT-1845 |
|---|---|---|---|---|
| Yato YT-1843 300 мм | від 549 грн. | 1 пропозиція | ||
| Yato YT-1844 350 мм | від 625 грн. | 2 пропозиції | ||
| Yato YT-1845 450 мм | від 769 грн. | 2 пропозиції | ||
| Yato YT-1846 600 мм | від 1 099 грн. | 2 пропозиції | ||
| Yato YT-1847 750 мм | від 1 449 грн. | 2 пропозиції | ||
| Yato YT-1848 900 мм | від 1 849 грн. | 2 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →