Болторіз Stanley 1-17-751 450 мм
![]() |
Stanley 1-17-751 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-17-751 450 мм
Усі ціни 12 →| 1 563 грн. |
Stanley 1-17-751 | 1 501 грн. | ![]() |
| 1 563 грн. | ![]() |
| 1 559 грн. |
Болторізи з трубчастими ручками STANLEY 1-17-751 450 мм | 1 563 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Stanley 1-17-751
| Ціни на Stanley 1-17-751 |
|---|---|---|---|---|
| Stanley 1-17-751 450 мм | від 1 365 грн. | 12 пропозицій | ||
| Stanley 1-17-752 600 мм | від 1 889 грн. | 10 пропозицій | ||
| Stanley 1-17-753 750 мм | від 2 852 грн. | 2 пропозиції | ||
| Stanley 1-17-755 1050 мм | від 5 100 грн. | 11 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →