Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Теплові гармати   /   Yato

Теплова гармата Yato YT-99690

Фото - Теплова гармата Yato YT-99690
Yato YT-99690
Джерело живлення
електрична
Макс. теплова потужність
2 кВт
Макс. площа обігріву
20 м²
Напруга живлення
1ф (230 В)
Споживана потужність
20 Вт
Нагрівальний елемент
ТЕН
Продуктивність
420 м³/год
Регулювання потужності
ступінчасте
1 / 2 кВт
Функції
термостат
вентиляція без обігріву
Безпека
захист від перегрівання
Клас захисту (IP)
24
Габарити (ШхВхГ)
191x287x169 мм
Вага
2.9 кг
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.

Купити Yato YT-99690

Тепловентилятор електричний YATO YT-99690

- Потужність 2000 Вт - Максимальна площа обігріву 20 м² - Напруга 220-240 В змінного струму - Частота... ще50 Гц - Потік повітря 420 м³/год - Діапазон регулювання потужності 20/1000/2000 Вт - Захист від перегріву так - Світловий індикатор так - Тип термостата з автоматичним скиданням - Ступінь захисту IP24 - Довжина кабелю 1,2 м - Розміри 191x169x287 мм - Вага 2,9 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Під замовлення
Поскаржитись
2 073 грн.

YATO Теплова гармата YATO YT-99690 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 099 грн.

Електричний тепловентилятор (теплова гармата) YATO (YT99690)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Slavaparts З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 222 грн.

Нагрівач приміщень Yato мережевий 230В (2кВт) з вентилятором (обігрів S20 м) режим 20/1000/2000 Вт (YT-99690)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Harden Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 443 грн.

Нагрівач приміщень мережевий 230В, 2кВт, з вентилятором, обігрів S 20 м, 20/1000/2000 Вт YATO (YT-99690)

Маркетплейс: Rozetka.ua  FTC-GROUP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 715 грн.

Динаміка цін на Yato YT-99690

Модификації Yato YT-99690

Ціни на Yato YT-99690
Yato YT-99690 від 2 073 грн.5 пропозицій
Yato YT-99693 від 2 867 грн.4 пропозиції
Yato YT-99695 від 5 099 грн.4 пропозиції