Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Yoki

Зарядний пристрій Yoki YK-C20

Фото - Зарядний пристрій Yoki YK-C20
Фото 5
Yoki YK-C20
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
33 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
89x48 мм
Вага
68 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Yoki YK-C20

Усі ціни 8 →

YOKI Led Series PD/QC 20W Black (YK-C20) LedSeriesPD/QC20WBlack(YK-C20)

Індикація заряду/Так|Колір виробника/Чорний|Живлення/Автомобільний прикурювач|Вага/0,028 кг|Потужність/20 Вт|Вихід/5V/3A, 9V/... ще2,25A, 12V/1,5A|Технології зарядки/Power Delivery, Quick Charge|Тип роз'єму/1 х Type-C, 1 х USB|Посилання на сайт виробника/https://mma.in.ua/product/avto-zaryadnoe-ustroystvo-yoki-led-series-yk-c20-pd-qc-20w-tsu-00037879|Тип/Адаптер|Тип зарядного пристрою/Автомобільний|Слотів зарядки/2|Сумісність/Смартфон|Комплектація/Зарядний пристрій|Розміри (ВхШхГ)/135 х 95 х 30 мм|Особливості/Швидка зарядка, Підсвічування, Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перенапруги|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Бренд/YOKI
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
299 грн.

Автомобільний зарядний адаптер Yoki YK-C20PD (20W USB-C + USB-A) чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Buy Future З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Автомобільний зарядний пристрій Yoki Led Series YK-C20 PD/QC 20W Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
340 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Yoki Led Series YK-C20 PD/QC 20W Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  M Energy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
301 грн.

АЗП Yoki Led Series YK-C20 PD/QC 20W Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MyMobiLife З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
363 грн.
ще 3 пропозиції