Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco Z53 Sight

Фото - Зарядний пристрій Hoco Z53 Sight
Фото 11
Hoco Z53 Sight
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
метал
Габарити
24x42 мм
Вага
20 г
Офіційний сайт
hocotech.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco Z53 Sight

Усі ціни 25 →

Hoco Z53 30w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger + USB-C to Lightning cable black

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z53 30w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger + USB-C to Lightning cable black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
477 грн.

Адаптер автомобільний Hoco sight single Port Car charger Z53 (Type-C to Type-C set) |1Type-c, PD/QC, 30W/3A|

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
408 грн.

Адаптер автомобільний HOCO Sight single port car charger Z53 (C-Type-C-set) |1Type-c, PD/QC, 30W/3A| 5066975

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
365 грн.

Автозарядний адаптер живлення HOCO Z53 Sight 30-вт прозоро-чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
370 грн.

Адаптер автомобільний HOCO Sight single port car charger Z53 1Type-c, PD/QC, 30W/3A 4756406

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
333 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco Z53 Sight