Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Комп'ютерні крісла   /   Yumisu

Комп'ютерне крісло Yumisu 2050 Magnetic Material

Фото - Комп'ютерне крісло Yumisu 2050 Magnetic Material
Фото 46
Yumisu 2050 Magnetic Material
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача150 кг
Розміри і вага
Висота спинки85 см
Ширина спинки у плечах59 см
Розміри сидіння (ШхГ)39x52 см
Висота сидіння48 - 56 см
Вага24.9 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмMultiBlock
Підлокітники
Підтримка попереку
Знімні подушки
Регулювання
Нахил спинки165°
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Регулювання4D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основиметал
Офіційний сайтyumisu.pl
Дата додавання на E-Katalogберезень 2024
Маркування виробника
Y-2050F-BB-M

Y-2050F-BP-M

Y-2050F-DB-M

Ще
Y-2050F-DP-M

Y-2050F-DR-M

Y-2050F-LB-M

Y-2050F-LP-M

Y-2050F-LR-M

Підголовник та подушка для попереку з магнітним кріпленням.

Продвинутое геймерське крісло зразка 2024 року випуску, представлене на ринку брендом Yumisu. Головною відмінною рисою моделі є унікальна система кріплення подушок: і підголівник, і поперековий валик оснащені магнітами, що дозволяє легко і точно регулювати їхнє положення або знімати без використання незручних ременів. Таке рішення не лише спрощує налаштування, але й надає кріслу більш цільний та естетичний зовнішній вигляд.

Окрім цього, комп'ютерне крісло Yumisu 2050 Magnetic Material оснащене передовим механізмом регулювання MultiBlock. На відміну від стандартних систем гойдання, він дозволяє не лише гойдатися, але й фіксувати кут нахилу всього крісла в декількох положеннях, забезпечуючи гнучкість у виборі робочої чи розслабленої пози. Максимальні можливості для індивідуального налаштування надають 4D-підлокітники, які регулюються за висотою, шириною, в поздовжньому напрямку і обертаються навколо своєї осі.

Це дозволяє знайти ідеальну точку опори для рук і мінімізувати напруження в плечах і зап'ястях. Висока спинка (85 см) забезпечує повноцінну підтримку всієї спини і може відкидатися на кут до 165°. Міцна металева хрестовина розрахована на вагу користувача до 150 кг. В якості оббивки використовується зносостійка і тактильно приємна тканина, яка добре пропускає повітря, створюючи комфортний мікроклімат під час тривалих сесій.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yumisu 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yumisu.

Купити Yumisu 2050 Magnetic Material

Усі ціни 20 →

Комп'ютерне крісло для геймера Yumisu 2050 Magnetic Black/Pink Mesh (Y-2050F-BP-M)

Комп'ютерне крісло для геймера Yumisu 2050 Magnetic Black/Pink Mesh поєднує ергономіку та стиль для тривалих сесій: дихаюча т... щеканинна оббивка з контрастними рожевими швами не перегріває, формована посадка та наповнення з піни, відлитої холодним способом, забезпечують рівномірну підтримку корпусу, а підголівник і пояснична подушка з memory foam підтримують природне положення хребта; інноваційна
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
20 428 грн.

Комп'ютерне крісло для геймера Yumisu 2050 Magnetic Gray-Pink

Комп'ютерне крісло для геймера Yumisu 2050 Magnetic Gray-Pink поєднує ергономіку та стиль: висока спинка 85 см з нахилом до 1... ще65° і шириною 59 см, сидіння 54×52 см для зручної посадки, витримує до 150 кг; 4D регульовані підлокітники, газовий підйомник класу 4 і 60 мм колеса забезпечують точне налаштування та мобільність; сталева міцна конструкція та якісні матеріали для тривалого використання; інноваційна система MagnetLink дозволяє швидко фіксувати магнітні подушки для підтримки шиї та попереку; рекомендований зріст користувача 175–190 см; стильне сіре з рожевими акцентами підходить для ігрового або домашнього офісу.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
20 437 грн.

Магнітний матеріал Yumisu 2050, хмара/чорний, Y2050FLBM

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
19 751 грн.

Yumisu 2050 Magnetic (світло-сіро-червона) Тканина Y-2050F-LR-M

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
21 102 грн.

Магнітний матеріал Yumisu 2050, хмара/рожевий, Y2050FLPM

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
18 960 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Yumisu 2050 Magnetic Material