Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Комп'ютерні крісла   /   Yumisu

Комп'ютерне крісло Yumisu 2055 Magnetic (Y-2055F-BB-M)

Фото - Комп'ютерне крісло Yumisu 2055 Magnetic
Фото 9
Yumisu 2055 Magnetic
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача180 кг
Розміри і вага
Висота спинки87 см
Ширина спинки у плечах56 см
Розміри сидіння (ШхГ)54x48 см
Висота сидіння50 - 56 см
Вага26 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмMultiBlock
Підлокітники
Підтримка попереку
Знімні подушки
Регулювання
Нахил спинки150°
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Регулювання4D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основиметал
Офіційний сайтyumisu.pl
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2023
Маркування виробника
Y-2055F-BB-M

Підголівник із магнітним кріпленням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yumisu 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yumisu.

Купити Yumisu 2055 Magnetic

Комп'ютерне крісло для геймера Yumisu 2055 Magnetic Black

Комп'ютерне крісло для геймера Yumisu 2055 Magnetic Black поєднує ергономіку й міцність: посилена сталева рама витримує до 180 кг, спинка висотою 87 см і сидіння 54×48 см підходять для зросту 160–200 см, розміри 137–143×71 см. Магнітна велюрова подушка BENGI і поперекова подушка з технологією HarmonMove забезпечують регульовану підтримку шийного та... щепоперекового відділів; 4D-підлокітники та механізм регулювання висоти дають індивідуальне налаштування посадки. Оббивка з дихаючого текстилю стійка до зношування і підвищує комфорт у будь-яку пору року, безшумні ролики щадять підлогу. Чорний дизайн вписується в сучасний інтер'єр, підходить для тривалої роботи чи ігор.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
27 678 грн.

Комп'ютерне крісло для геймера Yumisu 2055 Magnetic Black

Комп'ютерне крісло для геймера Yumisu 2055 Magnetic Black є ідеальним вибором для тривалих і комфортних ігрових сесій або роботи. Це офісне крісло відзначається сучасним дизайном у чорному кольорі з магнітною тканиною, що забезпечує міцність і довговічність. Максимальне навантаження до 180 кг дозволяє використовувати його різним користувачам з різн... щеою комплекцією. Основні функції включають
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
27 672 грн.

Yumisu 2055 Magnetic Black Y2055FBBM

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
25 680 грн.

Yumisu 2055 Magnetic (чорна) Тканина Y-2055F-BB-M

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
28 581 грн.

Динаміка цін на Yumisu 2055 Magnetic