Блок живлення Zalman TeraMax II ZM750-TMX2
Фото 4 |
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TeraMax II ZM750-TMX2
Усі ціни 31 →Zalman Teramax 2 750W (ZM750-TMX2) Black ZM750-TMX2 | 5 249 грн. |
Блок живлення Zalman Teramax Ii 750W (ZM750-TMX2) | 4 770 грн. |
Блок питания Zalman Teramax Ii 750W (ZM750-TMX2) | 4 770 грн. |
Блок питания Zalman Teramax 2 (750w) >90 80+ Gold 120мм 1xMB 18pin+10pi | 4 923 грн. |
Блок питания Zalman Teramax 2 (750W) >90 80+ Gold 120мм 1xMB 18pin+10pi | 4 779 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zalman TeraMax II
Ціни на Zalman TeraMax II |
---|---|---|---|---|
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 | від 4 618 грн. | 31 пропозиція | ||
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 | від 4 982 грн. | 33 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE | від 6 473 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 | від 6 357 грн. | 30 пропозицій | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 WHITE | від 6 600 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →