ACANA Adult Dog 2 kg
ACANA Adult Dog 2 kg |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog ACANA 2024 - new products, best sales and most actual models ACANA.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy ACANA Adult Dog 2 kg
All prices 11 →Сухий корм для собак Acana Adult Dog Recipe, 2 кг | 1 060 ₴ |
Корм Acana Adult Dog Recipe сухий з м'ясом і рибою для собак будь-якого віПовнораціонний беззерновий корм для собак всіх порід. Це збалансований раціон з різними видами м'яса і риби, фруктами, овочам... moreи і лікарськими травами для підтримки відмінного здоров'я улюбленця. Чому варто придбати? Виготовлений виключно з регіональних інгредієнтів Канади, включаючи м'ясо і рибу, які завжди доставляються на виробництво свіжими і цільними Корм є відображенням природного раціону собак, біологічно відповідає їхнім потребам у високопоживній їжі Включає в себе не тільки філе м'яса і риби, а й їх внутрішні органи, а також хрящі, що містять необхідні живильні речовини в природному вигляді. Філе забезпечує собаку білками і жирами, внутрішні органи — вітамінами і мінералами, кістки — кальцієм і фосфором Багатий на незамінні жирні кислоти, що сприятливо впливають на зовнішній вигляд, а також на нервову і серцево-судинну системи улюбленця Містить унікальні рослинні компоненти, що виросли в природних умовах (корінь цикорію, куркуму, розторопшу, шипшину, корінь лопуха), які нормалізують травлення і поліпшують якість випорожнень тварини Замість високоглікемічн Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Report | 1 097 ₴ |
Сухий корм для собак Acana Adult Dog зі смаком індички та курки 2 кг a5252Коли це стосується корму ACANA, кожен інгредієнт має значення. Саме тому рецептура корму ACANA Adult Dog Recipe створюється з... moreтурботою, щоб забезпечувати всі потреби дорослих собак у харчуванні. Рецептура ACANA Adult Dog Recipe на 60% переповнена якісними м'ясними інгредієнтами, такими як м'ясо канадських курчат та сирої камбали та на 40% збалансована фруктами, овочами та травами. Рецептура виготовлена з якісних м'ясних інгредієнтів та збалансована фруктами та травами, які доставляються на кухні компанії Champion Petfoods щодня. Кожна порція корму ACANA забезпечує вашого собаку харчуванням так, яким би воно прибувало до вас на кухню з фермерських ринків. Особливості: 1 інгредієнт – це свіжі канадські курчата. Єдиний спосіб збереження наших свіжих інгредієнтів – це охолодження. Наші сирі інгредієнти ми заморожуємо на вершині їхньої свіжості. Збалансоване харчування з меншою кількістю калорій для підтримки відмінного здоров'я дорослих собак. Не містить зернових інгредієнтів. Створено з гордістю у Канаді. Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 1 219 ₴ |
Сухий корм для дорослих собак ACANA Adult Dog Recipe 2 кг | 1 099 ₴ | Seller: AMZip Care |
Сухий корм для дорослих собак всіх порід Acana Adult Dog Recipe 2 кг (0649 | 1 097 ₴ | Seller: Do.Little |
6 more offer(s)
Series ACANA HeritageCompare using chart →
from 4 029 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat, grain, vegetables, legumes, eggs, fish, berries, class: holistic
from 3 790 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: large, giant, age: puppies, young, appointment: everyday, for active dogs, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat, turkey, legumes, eggs, flounder, herring, class: holistic
from 4 690 ₴
dry food, 18 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, в составе: chicken, salmon, eggs, oats, vegetables, grain, vitamins, minerals, class: holistic
from 3 945 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: large, giant, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, for obesity management, hypoallergenic, в составе: chicken (34%), flounder, egg (3%), oats, vegetables, grain, vitamins, class: holistic
from 5 049 ₴
dry food, 17 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, в составе: chicken, salmon, eggs, oats, vegetables, grain, vitamins, minerals, class: holistic
from 207 ₴
dry food, 0.34 kg, порода: small, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, for obesity management, hypoallergenic, в составе: chicken (33%), flounder (3%), egg (3%), oats, vegetables, grain, vitamins, class: holistic
from 4 790 ₴
dry food, 17 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat, grain, vegetables, legumes, eggs, fish, berries, class: holistic
from 1 070 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, for obesity management, hypoallergenic, в составе: chicken (33%), flounder (3%), egg (3%), oats, vegetables, grain, vitamins, class: holistic
from 4 690 ₴
dry food, 17 kg, порода: large, giant, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, for obesity management, hypoallergenic, в составе: chicken (34%), flounder, egg (3%), oats, vegetables, grain, vitamins, class: holistic
from 2 340 ₴
dry food, 6 kg, порода: small, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, for obesity management, hypoallergenic, в составе: chicken (33%), flounder (3%), egg (3%), oats, vegetables, grain, vitamins, class: holistic
from 1 020 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, в составе: chicken meat, turkey, legumes, herring, eggs, flounder, class: holistic
from 1 107 ₴
dry food, 2.27 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 7 years, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat, vegetables, legumes, chicken liver, eggs, berries, class: holistic
from 226 ₴
dry food, 0.34 kg, порода: large, giant, age: puppies, young, appointment: everyday, for active dogs, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat, turkey, legumes, eggs, flounder, herring, class: holistic
from 3 421 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, в составе: chicken meat, turkey, legumes, herring, eggs, flounder, class: holistic
from 3 535 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 7 years, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat, vegetables, legumes, chicken liver, eggs, berries, class: holistic
from 3 745 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: medium, age: puppies, young, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, for immune system, for bones, в составе: chicken, turkey, class: holistic
from 1 060 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, в составе: chicken, salmon, eggs, oats, vegetables, grain, vitamins, minerals, class: holistic
from 2 223 ₴
dry food, 6 kg, порода: medium, age: puppies, young, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, for immune system, for bones, в составе: chicken, turkey, class: holistic
from 2 333 ₴
dry food, 6 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, в составе: chicken, salmon, eggs, oats, vegetables, grain, vitamins, minerals, class: holistic
from 1 011 ₴
dry food, 2 kg, порода: medium, age: puppies, young, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, for immune system, for bones, в составе: chicken, turkey, class: holistic
ACANA Adult Dog configurations
Price for ACANA Adult Dog |
---|---|---|---|---|
ACANA Adult Dog 2 kg | from 1 060 ₴ | 11 offers | ||
ACANA Adult Dog 6 kg | from 2 333 ₴ | 3 offers | ||
ACANA Adult Dog 17 kg | from 5 049 ₴ | 3 offers | ||
ACANA Adult Dog 18 kg | from 4 690 ₴ | 2 offers |
We recommendCompare using chart →
from 1 020 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, в составе: chicken meat, turkey, legumes, herring, eggs, flounder, class: holistic
from 1 220 ₴
dry food, 2.5 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, в составе: duck, potatoes, class: super premium
from 1 040 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 12 months, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, vet diet, for skin and coat, hypoallergenic, в составе: rice, salmon meat, proteins, vitamins, minerals, class: super premium
from 1 300 ₴
dry food, 2.5 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: everyday, for active dogs, hypoallergenic, в составе: anchovies, potatoes, peas, class: super premium
from 1 115 ₴
dry food, 2.5 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, appointment: everyday, for active dogs, diet, в составе: tuna meat, rice, grain, poultry meat, proteins, vitamins, minerals, class: super premium
from 1 154 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 1 month, puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for picky eaters, в составе: pork 16%, pork liver, dehydr. pork 16%, berries, vegetables, herbs, class: super premium
from 2 489 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb (30%), rice, grain, proteins, vitamins, minerals, class: premium
from 749 ₴
dry food, 3 kg, порода: large, age: from 3 months, young, appointment: everyday, hypoallergenic, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken, rice, turkey, fat, apple pulp, peas, butter, liver, class: holistic
from 760 ₴
dry food, 4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 12 months, adults, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb, baldo maize rice, chicken fat, anchovy flour, class: super premium
from 3 151 ₴
dry food, 12 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 12 months, young, adults, appointment: for active dogs, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, for liver, в составе: salmon, rice, herring, proteins, fruits, vitamins, minerals, class: super premium
from 2 545 ₴
dry food, 12 kg, порода: large, giant, age: puppies, young, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, for immune system, for joints, for bones, complex of antioxidants, в составе: lamb meat, rice, fruits, minerals, vitamins, class: super premium
from 1 189 ₴
dry food, 14 kg, порода: large, age: adults, appointment: everyday, diet, for dental care, for bones, в составе: chicken flour 30%, rice, corn, barley, poultry fat, class: premium