BASEUS Small Ears Genuine Leather Type (SUER-F01)
BASEUS Small Ears Genuine Leather Type |
Colour | | Purpose | car | Holder mount | adhesive surface | Gadget mount | magnet | Material | plastic | Size | 40х42х42 mm | Added to E-Catalog | october 2022 | P/N | SUER-F01
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog BASEUS 2024 - new products, best sales and most actual models BASEUS.
Buy BASEUS Small Ears Genuine Leather Type
|
| Baseus Small Ears Series Vertical Magnetic Bracket (Кожа) Black (SUER-F01)Автотримач магнітний Baseus Small Ears Series Vertical Magnetic Bracket (Кожа) Black (SUER-F01) AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 12 month Report | | 329 ₴ | | |
|
| Baseus Small Ears Series Vertical Magnetic Bracket Black (SUER-F01) SUER-FАвтомобільне кріплення Baseus Small Ears Series Vertical Magnetic Bracket Чорний (SUER-F01) Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | | 199 ₴ | | |
|
| Baseus Small Ears Series Vertical Magnetic Bracket (Genuine Leather Type) Baseus Magnetic Vertical Leather typeАвтомобільний тримач Baseus Magnetic Vertical Leather type виконаний з алюмінію, що відрізняється високою стійкістю до корозії та механічних впливів, а шкіряне оздоблення не тільки робить аксесуар більш стильним і елегантним, але і попереджає подряпини на корпусі мобільного пристрою. Витончена конструкція утриму... moreвача буде поєднуватися з інтер'єром будь-якого автомобіля.Магнітна фіксаціяТримач Baseus Magnetic Vertical Leather type оснащений чотирма потужними неодимовими магнітами, прихованими під шкіряним оздобленням. Вони швидко і надійно притягають мобільний пристрій з прикріпленим до його корпусу металевим вкладишем, який йде в наборі з тримачем. Магнітна фіксація дозволяє знімати та встановлювати гаджет однією рукою.Зручний шарнірАвтомобільний тримач Baseus Magnetic Vertical Leather type обладнаний спеціальним шарнірним механізмом з обертанням на 360 градусів. Завдяки шарніру ви легко налаштуєте оптимальне положення мобільного пристрою, щоб його дисплей завжди був перед вашими очима.Просте кріпленняДля того, щоб закріпити тримач Baseus Magnetic Vertical Leather type в салоні вашого автомобіля на тримачі є спеціальна самоклеюча плівка. Вам потрібно буде вибрати зручне для вас місце (на приладовій панелі або лобовому склі), очистити його перед наклеюванням плівки та прикріпити тримач. Mta.ua6 year with us (Kyiv) Warranty: 6 month manufacturer Report | | 399 ₴ | | |
BASEUS Small Ears Genuine Leather Type price graph