Geberit Duofix 111.616.00.1
Photos 3 |
Geberit Duofix 111.616.00.1 Duofixflat |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Geberit 2024 - new products, best sales and most actual models Geberit.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Geberit Duofix 111.616.00.1
All prices 14 →Система інсталяції для пісуара Geberit Duofix 111.616.00.1 | 12 358 ₴ |
Інсталяція для пісуара Geberit Duofix (111.616.00.1) 111.616.00.1Переваги та особливості:
- Для встановлення до пристінки в висоту приміщення, або в розділовій перегородці
- Для... moreвстановлення перед капітальною стіною або порожнистою перегородкою
- Для встановлення пісуарів
- Для прихованого встановлення в гіпсокартонну перегородку, або на капітальній стіні з облицьованними панелями (гіпсовими або дерев'яними)
- Для кріплення в підлогу (0 - 20 см)
- Для кріплення системи керування змивом HyTronic IR або пневматичної системи керування змивом HyTouch з розміром клавіші 13 x 13 см
- Висота елемента 112 см, регулюється до 130 см
- Рама з отворами 0.9 см для кріплення в дерев'яному каркасі
- Ніжки оцинковані, з безступінчатим регулюванням 0 - 20 см
- Самонесуча
- Захисний шар кольору "Geberit синій" нанесений порошковим напиленням
- Опорний майданчик поворотний, для монтажу в U-подібний профіль UW 50 і UW 75
- Підведення води 1/2 ", підходить для MeplaFix
- Підведення води монтується без використання інструментів
- Попередньо змонтований запірний вентиль з дроселем
- Змонтована трубка підведення для промивання трубопроводу
- Коробка монтажна для вікна обслуговування, вкорочують врівень
- Гнучка підводка для патрубка змиву
- Кріплення патрубка змиву 3.2 см, регульоване по висоті
- Кріплення для санфаянса з регулюванням по висоті і ширині
- Шумопоглинаюче кріплення для фанів відведення з регулюванням по висоті
- Самостопорні опори для вирівнювання елементу без застосування інструментів
- Можливе додаткове кріплення для керамічного пісуара з приладдям
- Можливе переобладнання для пісуарів з розпилюючою головкою та приладдям
Комплект поставки:
- Коробка прихованого монтажу, запірний вентиль з дроселем, трубка підведення і промклемнік
- Захисна кришка
- Кутовий фітинг для підведення води R 1/2 "Geberit (611.297.00.1)
- Сполучна труба між патрубком підведення води ø 32 мм та пісуаром, включаючи ущільнення для пісуара
- Сифон Luxaqua.com.ua8 year with us (Zaporizhzhia) Warranty: 60 month manufacturer Report | 12 358 ₴ |
Система інсталяції Geberit Duofix для уриналу, 112-130 см, універсальна (1Система инсталляции Geberit Duofix для уринала, 112–130 см, универсальная (111.616.00.1)
- Cтрана производитель Шве... moreйцария
- Производители Geberit
- Коллекции Duofix
- Назначение Для писсуаров
- Система смыва Механическая
- Монтаж Капитальная стена, Не капитальная стена, Гипсокартоновая перегородка
- Высота (мм) 1120
- Гарантия 10 лет Монтажные элементы Geberit отличаются надежностю и Esantehnika.com.ua2 year with us (Kyiv) Report | 12 358 ₴ |
Інсталяція для пісуару Geberit Duofix (111.616.00.1) 111.616.00.1Інсталяція для пісуару Geberit Duofix (111.616.00.1) ми пропонуємо вибрати та придбати від бренду Geberit у каталог інтерн... moreет магазину опалювальних товарів Теплорадість Наші співробітники нададуть для вас гарні компоненти зверніться до чату на сайті або наберіть (067) 478-51-55. Також, обери Інсталяції для пісуара від відомих виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися важливі питання по товару Інсталяція для пісуару Geberit Duofix (111.616.00.1) уточніть необхідну інформацію у нас. Електронний каталог Teploradist реалізує постачання в Рівне, Мелітополь, Кропивницький та в інші міста України. Teploradost.com.ua6 year with us (Kyiv) Warranty: 10 years manufacturer Report | 12 358 ₴ |
Geberit Geberit Duofix 111.616.00.1 111.616.00.1Инсталляция для писсуара {{item:title}} предназначена для скрытого монтажа, отличается высокой прочностью и качеством сборки.... moreИзделие швейцарского бренда {{item:brand}} идеально для подвесных моделей, практично в использовании и функционально. Купить инсталляцию для писсуара {{item:title}} возможно Венкон5 year with us (Kyiv) Report | 12 873 ₴ |
9 more offer(s)
Series Geberit DuofixCompare using chart →
from 7 654 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, right, flush: dual mode, flush-stop mode, set: toilet, tank, flush button, soundproof pad, 1120x500x120 mm
from 5 699 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, rear, flush: dual mode, flush-stop mode, set: toilet, tank, flush button, 1120x500x120 mm
from 6 950 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, rear, left, right, flush: dual mode, set: toilet, tank, flush button, soundproof pad, 1120x500x120 mm
from 7 654 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, right, flush: dual mode, set: toilet, tank, flush button, soundproof pad, 1120x500x120 mm
from 5 199 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, rear, flush: dual mode, flush-stop mode, set: tank, 1120x500x120 mm
from 7 783 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, flush: dual mode, set: toilet, tank, flush button, soundproof pad, 1120x500x120 mm
from 9 898 ₴
toilets, frame, standard, water supply: rear, left, flush: dual mode, set: tank, 980x500x140 mm
from 6 589 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, right, flush: dual mode, flush-stop mode, set: tank, flush button, soundproof pad, 1120x500x120 mm
from 6 599 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, flush: dual mode, set: toilet, tank, flush button, 1120x500x120 mm
from 11 899 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, rear, flush: dual mode, flush-stop mode, set: tank, 1120x425x170 mm
from 11 610 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, left, right, flush: dual mode, set: toilet, tank, flush button, soundproof pad, 1120x500x120 mm
from 5 855 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, right, flush: dual mode, flush-stop mode, set: tank, 1120x500x120 mm
from 11 000 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, left, right, flush: dual mode, flush-stop mode, set: toilet, tank, flush button, 1120x500x120 mm
from 13 100 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, right, flush: dual mode, flush-stop mode, set: toilet, tank, flush button, soundproof pad, 1120x500x120 mm
from 9 999 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, left, flush: dual mode, flush-stop mode, set: tank, 1140x500x80 mm
from 6 215 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, rear, flush: dual mode, set: tank, flush button, soundproof pad, 1120x500x120 mm
from 10 091 ₴
urinals, frame, standard, flat, flush: touchless, 1120x500x75 mm
We recommendCompare using chart →
from 11 935 ₴
urinals, frame, standard, flat, flush: dual mode, flush-stop mode, touchless, 1130x500x85 mm
from 10 091 ₴
urinals, frame, standard, flat, flush: touchless, 1120x500x75 mm
from 14 277 ₴
urinals, frame, standard, flat, water supply: right, 1120x500x75 mm
from 5 312 ₴
toilets, frame, standard, water supply: rear, left, flush: dual mode, set: tank, 1150x500x126 mm
from 5 021 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, left, flush: dual mode, set: tank, flush button, soundproof pad, 1110x425x150 mm
from 7 699 ₴
toilets, frame, standard, water supply: rear, left, right, flush: dual mode, flush-stop mode, set: toilet, tank, flush button, soundproof pad, 1130x500x135 mm
from 5 565 ₴
toilets, frame, standard, water supply: top, flush: dual mode, set: tank, 1120x500x150 mm
from 6 116 ₴
toilets, frame, standard, water supply: rear, left, right, flush: dual mode, flush-stop mode, 1130x500x130 mm