Rainberg RB-007 stainless steel
Rainberg RB-007 2021 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Rainberg 2024 - new products, best sales and most actual models Rainberg.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Rainberg RB-007 stainless steel
All prices 6 →Електрична настільна плита Rainberg RB-007 2 конфорки дискова 3500Вт | 2 400 ₴ |
Електроплита портативна на 2 конфорки Rainberg RB-007 3500 Вт дискова неір | 995 ₴ |
Плита електрична Rainberg RB-007 настільна двокомфоркова 3500 Вт Сірий | 1 219 ₴ |
Електрична настільна плита Rainberg RB-007 2 конфорки дискова 3500Вт | 989 ₴ |
Плита електрична Rainberg RB-007 настільна двокомфоркова 3500 Вт + 5 режим | 989 ₴ |
Настільна електрична плита на дві конфорки Rainberg RB-007 3500 Вт Сіра | 999 ₴ |
We recommendCompare using chart →