Rainberg RB-816 black
Rainberg RB-816 black 2021heat indicator |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Rainberg 2024 - new products, best sales and most actual models Rainberg.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Rainberg RB-816 black
All prices 8 →Електрична інфрачервона керамічна плита Rainberg 5000 W настільна сенсорна | 3 329 ₴ |
Настільна плита електрична Rainberg RB-816 інфрачервона 5000 Вт | 6 900 ₴ |
Електрична інфрачервона плита Rainberg RB-816 настільна сенсорна на 2 конф | 3 344 ₴ |
Інфрачервона плита настільна на 2 конфорки Rainberg RB-816 5000 Вт портати | 2 999 ₴ |
Плита інфрачервона двоконфоркова Rainberg RB-816 склокераміка 2500 Вт та 2 | 3 973 ₴ |
3 more offer(s)
Video reviews
We recommendCompare using chart →