Volter Smart 7 7000 W
Videos 4Photos 2 |
Volter Smart 7 7000 W
Type:inverter
Power:active 7000 W
Input voltage:110 – 330 V
Output accuracy (±):0.5 %
Cooling:active
Mount:wall, floor
All specifications
Buy Volter Smart 7 7000 W
All prices 19 →Стабілізатор напруги Volter Smart-7 | 32 930 ₴ |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Smart 7 | 32 940 ₴ |
Стабілізатор напруги Volter Smart-7 107918-133 | 34 940 ₴ |
Стабилизатор напряжения Volter Smart-7 | 32 940 ₴ |
Volter Volter Smart-7 | 32 940 ₴ |
14 more offer(s)
30 November 2022, 15:23
Volter Smart 7 #
Доброго дня
Volter Smart 7, чи стабілізує частоту після видачі струму 3х фазним генератором?
На даний час відбувається коливання в 48-62 герц, не витримує електроніка та згорає.
Volter Smart 7, чи стабілізує частоту після видачі струму 3х фазним генератором?
Video reviews
Volter Smart 7 configurations
Price for Volter Smart 7 |
---|---|---|---|---|
Volter Smart 4 4000 W | from 23 330 ₴ | 21 offer | ||
Volter Smart 5.5 5500 W | from 27 590 ₴ | 18 offers | ||
Volter Smart 7 7000 W | from 32 930 ₴ | 21 offer |
We recommendCompare using chart →