Блок живлення Gamemax Eco Gamer GE-500
Відео 1Фото 8 |
Gamemax Eco Gamer GE-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax Eco Gamer GE-500
Усі ціни 37 →GAMEMAX GE-500 500W (GE-500) | 1 383 грн. |
Блок питания GameMax GE-500 | 1 383 грн. |
Блок живлення GameMax GE-500 | 1 383 грн. |
Gamemax 500W GE-500 | 1 359 грн. |
Блок питания 500W GameMax GE-500 | 1 383 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 1 |
ціна,ефективність,кабелю в оплотці. шум вентилятора. Baby Groot: користуюся Gamemax GE-600 кілька місяців |
нормальний блок працює цілими днями і його навіть не чути. чому на нього женуть не знаю не дорогий, для середнього складання норм нічого користуюся Gamemax GE-700 більше року |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Gamemax Eco Gamer
Ціни на Gamemax Eco Gamer |
---|---|---|---|---|
Gamemax Eco Gamer GE-450 | від 1 043 грн. | 35 пропозицій | ||
Gamemax Eco Gamer GE-500 | від 1 322 грн. | 37 пропозицій | ||
Gamemax Eco Gamer GE-600 | від 1 469 грн. | 36 пропозицій | ||
Gamemax Eco Gamer GE-700 | від 1 724 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →