Блок живлення Vinga VPS Bronze B1 VPS-500B1
Фото 9
Vinga VPS Bronze B1 VPS-500B1
Основне
Потужність500 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+ Bronze
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V15 А
+5V15 А
+12V141 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V492 Вт
Потужність +3.3V +5V75 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP
Гарантія виробника1 рік
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Усі ціни 28 →
Vinga Блок живлення для ПК Vinga 500W (VPS-500B1)
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення VINGA 500W (VPS-500B1) VPS-500B1
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
Блок живлення Vinga 500W (VPS-500B1)
ЦифраЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
Vinga VPS-500B1
Vinga 500W (VPS-500B1) – БЖ, що відрізняється підвищеною потужністю, практичністю і економічністю. Він не тільки відносно н... щеедорого коштує сам по собі, але і в процесі експлуатації більш ефективно передає споживану комп'ютером енергію, оскільки володіє рівнем енергоефективності 80 PLUS Bronze, що підтверджено відповідним сертифікатом. Завдяки активному модулю PFC пристрій відмінно коригує коефіцієнт потужності, при цьому практично не перегріваючись. Крім того, прохолодну температуру під корпусом приладу підтримує безперервно працюючий вбудований кулер розміром 12 см. Охолоджуючий пристрій швидко виштовхує нагріте повітря з блоку живлення, використовуючи в якості точок виведення вентиляційні отвори, якими щедро оснащені панелі корпусу. Довжина дротів 600 мм Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.