Блок живлення Vinga VPS P1 VPS-600P1
Фото 6
Vinga VPS P1 VPS-600P1
600 Вт
80+ White
700 Вт
80+
750 Вт
80+
Основне
Потужність600 Вт
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+ White
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V15 А
+5V15 А
+12V149 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V588 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Гарантія виробника1 рік
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga VPS P1 VPS-600P1
Усі ціни 12 →
Блок живлення Vinga 600W (VPS-600P1) VPS-600P1
+ 63 балів ITbox, ATX, 600 Вт, 24 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 4, +12V1 - 49A, 1x120 мм, 140 х... ще150 х 86 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ATX, 600 Вт, 24 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 4, +12V1 - 49A, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Оптимальна потужність для геймерівВибір надійного блоку живлення - один з ключових моментів при складанні комп'ютера, особлив... щео якщо ви плануєте часті ігрові сесії або мультимедіа використання. Блок живлення Vinga 600W (VPS-600P1) - це оптимальне рішення для вашого ігрового ПК. Завдяки високій потужності у 600 Вт, ви зможете забезпечити стабільну роботу всіх компонентів системи, навіть під
E-server.com.uaЗ нами 4 роки
Vinga 600W (VPS-600P1) Блок живлення 600W (VPS-600P1)
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
Блок живлення Vinga 600W (VPS-600P1)