Logitech Signature M650 L
Відео 24Фото 19 |
Logitech Signature M650 L 2022 рікMulti-Device |
|
Зручна робоча мишка від компанії Logitech, яка допоможе комфортно і продуктивно працювати протягом тривалого часу. Майте на увазі, що приставка L в назві моделі вказує на розмір: девайс призначений для великої долоні, також є версії для маленької руки і для лівші. І хоч корпус тут симетричної форми, бічні кнопки все ж розташовані зліва, тобто для правші. Так як миша призначена не для ігор і розваг, а для роботи, виробник приділив чимало часу і уваги її дизайну, зробивши форму ергономічною, додавши м'яку зону під великим пальцем і гумові бічні накладки.
Крім цього, технологія Logitech SilentTouch на 90% знижує гучність кліків, забезпечуючи тиху обстановку для вас і оточуючих. Ще однією фішкою Logitech Signature M650 L стало інерційне колесо SmartWheel, яке дозволяє налаштовувати прокрутку під свої цілі і автоматично перемикати режими одним натисканням. Що стосується підключення, модель пропонує два способи на вибір через USB-приймач Logi Bolt або за допомогою технології Bluetooth Low Energy. В обох випадках радіус дії досягає 10 метрів. Для живлення необхідна батарейка типу AA, причому однієї оригінальної батарейки, яка вже включена в комплектацію, вистачить приблизно на 2 роки автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Signature M650 L
Усі ціни 182 →Logitech Signature M650 L Wireless for Business (910-006348) Graphite 910- | 1 899 грн. |
Миша Logitech Signature Wireless M650L for Business Off-White (910-006349) | 1 659 грн. |
Миша LOGITECH Signature M650 L Wireless GRAPHITE B2B (6859757) | 1 899 грн. |
Миша Logitech Signature M650 L Wireless Mouse Off-White (910-006238) | 2 349 грн. |
Мишка Logitech Signature M650 L Wireless Off-White (910-006238) | 1 912 грн. |
Потрібна була ведмедик з тихим кліком, бо люблю працювати ночами, а у старої ведмедика був клік, як у відбійного молотка. Після тривалого пошуку, вибір ліг на цю модель. Відразу скажу, що ведмедик є в різних варіаціях М650 – компактніша, М650L – з трохи більшими габаритами і M650 L Left – велика для левен. Загалом логітек підбадьорили про всіх. За оглядами ведмедик понравився, але було дуже важко зрозуміти який розмір потрібний і щоб не зробити помилку, так як ведмедик стоїть не дешево, пішов у магазин і покрутив обидва варіанти (рекомендую це зробити, щоб потім не довелося робити повернення). По роботі з ведмедиком одні позитивні емоції, клік дійсно дуже тихий, в руці лежить зручно, добре що є 2 способи підключення (свистку і блутузу). Перший раз зіштовхнувся з інерційним колесом прокручування – прикольна річ під час роботи з великими таблицями. Але ось із цим колесом на винді у мене косяк, при різкій прокрутці пропадає приблизно на секунду зв'язок з ведмедиком, на маку такої проблеми не виявлено, тож швидше за все проблема з драйверами винді. Користуюсь вже більше року і ось тільки недавно поміняв батарейку, яка йшла з ведмедиком, то автономність тут на висоті. За рік трохи підтерлися бокові гумові накладки, але врахувати те, що ведмедик з рук не випускається 24/7, то це досить догідний показник. Окремо варто згадати програму Logi Options+. У ньому можна настроїти бокові кнопки для конкретних програм і в цілому проводити налаштування ведмедика та оновлення софту. Загалом ведмедиком більше ніж задоволень. Тихий клік. Добре лежить у руці. Батарейок вистачає надовго Періодично при різкій прокрутці коліщатка на секунду зникає зв'язок з ведмедиком (грішу на драйвера вінди) Дмитрий П: користуюся Logitech Signature M650 L більше року |