Персональний комп'ютер 2E Decimal Fantom 2E-10327
Фото 6 | від 96 138 до 107 660 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i7, 13700F, 1.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4070 Ti, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації 2E Decimal Fantom 34
Характеристики
2E Decimal Fantom 2E-10327 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Decimal Fantom 2E-10327
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Decimal (2E-10327) | 96 138 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Decimal (2E-10327) | 96 138 грн. |
Системний блок 2E Decimal (2E-10327) | 97 409 грн. |
Системний блок 2E Decimal (2E-10327) 2E-10327 | 97 409 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо