Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spargo 2E-3042
Фото 14 | від 17 189 до 17 599 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming Spargo 4
Характеристики
2E Complex Gaming Spargo 2E-3042 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spargo 2E-3042
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-3042) | 17 189 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-3042) | 17 189 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/H410/16/1000 | 17 539 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-3042) 2E-3042 | 17 409 грн. |
ПК 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/H410/16/1000/NVD1030-2/FreeDos/E1801/ | 17 539 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо