Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo 2E-9408
Відео 1Фото 6 | від 27 307 до 30 719 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Core i3, 13100F, 3.4 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 55
Характеристики
2E Complex Gaming Calleo 2E-9408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Calleo 2E-9408
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9408) | 27 449 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9408) | 27 449 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i3-13100F/H610/16/1000 | 28 009 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9408) 2E-9408 | 27 799 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i3-13100F/H610/16/1000F/NVD | 28 009 грн. |
2E Complex Gaming (2E-9408) 2E-9408 | 27 337 грн. |
2E 2E-9408 | 30 719 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i3-13100F, 16Gb, F1TB, NVD1 | 27 307 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо