ДБЖ 2E 2E-HI2500 2500 ВА
Фото 6 |
2E 2E-HI2500 2500 ВА |
|
Додатковий модуль постійного струму.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E 2E-HI2500 2500 ВА
Усі ціни 16 →2E 2E 2E-HI2500 | 16 201 грн. |
Інвертор з функцією ДБЖ 2E HI2500, 2500W 2E-HI2500 | 15 499 грн. |
Інвертор 2E HI2500, 2500W, 24V – 230V, LCD, AVR (2E-HI2500) 2E-HI2500 | 16 201 грн. |
Инвертор 2e hi2500, 2500w, 24v - 230v, lcd, avr, Terminal in&out 2e-hi2500 | 15 497 грн. |
Перетворювач (інвертор) DC-AC 2E 2E-HI2500 | 14 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації 2E 2E-HI2500
Ціни на 2E 2E-HI2500 |
---|---|---|---|---|
2E 2E-HI600 600 ВА | від 6 040 грн. | 2 пропозиції | ||
2E 2E-HI1000 1000 ВА | від 7 603 грн. | 1 пропозиція | ||
2E 2E-HI1600 1600 ВА | від 9 948 грн. | 1 пропозиція | ||
2E 2E-HI2500 2500 ВА | від 13 824 грн. | 16 пропозицій | ||
2E 2E-HI3500 3500 ВА | від 17 560 грн. | 14 пропозицій |