ДБЖ 2E 2E-HI3500 3500 ВА
Фото 10 |
2E 2E-HI3500 3500 ВА |
|
Додатковий модуль постійного струму.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E 2E-HI3500 3500 ВА
Усі ціни 14 →2E 2E 2E-HI3500 | 19 328 грн. |
Інвертор з функцією ДБЖ 2E HI3500, 3500W 2E-HI3500 | 18 499 грн. |
Інвертор 2E HI3500, 3500W, 24V – 230V, LCD, AVR (2E-HI3500) 2E-HI3500 | 19 328 грн. |
Инвертор 2e hi3500, 3500w, 24v - 230v, lcd, avr, Terminal in&out 2e-hi3500 | 18 494 грн. |
Перетворювач (інвертор) DC-AC 2E 2E-HI3500 | 17 599 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації 2E 2E-HI3500
Ціни на 2E 2E-HI3500 |
---|---|---|---|---|
2E 2E-HI600 600 ВА | від 6 040 грн. | 2 пропозиції | ||
2E 2E-HI1000 1000 ВА | від 7 603 грн. | 1 пропозиція | ||
2E 2E-HI1600 1600 ВА | від 9 948 грн. | 1 пропозиція | ||
2E 2E-HI2500 2500 ВА | від 13 824 грн. | 16 пропозицій | ||
2E 2E-HI3500 3500 ВА | від 17 599 грн. | 14 пропозицій |