Рюкзак 5.11 Fast-Tac 24 37 л
Фото 12 |
5.11 Fast-Tac 24 26 л37 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 5.11 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 5.11.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 5.11 Fast-Tac 24 37 л
Рюкзак тактичний 5.11 Tactical Fast-Tac 24 Backpack [019] Black (56638-019 | 5 472 грн. |
Рюкзак тактичний 5.11 Tactical Fast-Tac 24 Backpack [134] Kangaroo (56638- | 5 472 грн. |
Рюкзак тактичний 5.11 Tactical Fast-Tac 24 Backpack Black (56638-019) | 5 472 грн. |
Рюкзак тактичний 5.11 Tactical Fast-Tac 24 Backpack Kangaroo (56638-134) | 5 472 грн. |
Модификації 5.11 Fast-Tac 24
Ціни на 5.11 Fast-Tac 24 |
---|---|---|---|---|
5.11 Fast-Tac 12 26 л | від 4 332 грн. | 3 пропозиції | ||
5.11 Fast-Tac 24 37 л | від 5 472 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →