SSD A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 ТБ
Відео 24Фото 5 | 6 273 грн. Купити! A-Data Ultimate SU650 2TB SATA3 (ASU650SS2TTR)click24.bizЗ нами 3 роки (Львів) Під замовлення Поскаржитись |
A-Data ASU650SS-2TT-R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
8 0 1 3 |
Хороша швидкість для старого sata2 Шукайте як засунути 2.5 в 3 Nicky: користуюся A-Data ASU650SS-240GT-C менше місяця |
хороший ссд у всіх брак і вмирає а в мене третій рік добре завантажує вінду і нічого не гріється всі немає Иван Маханько: користуюся A-Data ASU650SS-120GT-C більше року |
Придбали більше 100шт. таких, протягом місяця померло 20шт. і продовжують помирати по одному Немає Напрацювання на відмову мінімальне Кількість браку зашкалює Alexandr Kuziv: користуюся A-Data ASU650SS-120GT-C кілька місяців |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R
Ціни на A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 ГБ | від 502 грн. | 26 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 ГБ | від 779 грн. | 52 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 ГБ | від 819 грн. | 36 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-480GT-C 480 ГБ | від 1 359 грн. | 56 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 ГБ | від 1 454 грн. | 41 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-960GT-C 960 ГБ | від 2 054 грн. | 42 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 ТБ | від 2 255 грн. | 38 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 ТБ | від 6 273 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Sata2