SSD A-Data LEGEND 840 ALEG-840-1TCS 1 ТБ
Відео 6Фото 13 |
A-Data ALEG-840-1TCS 512 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 840 ALEG-840-1TCS 1 ТБ
Усі ціни 50 →ADATA Legend 840 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.4 (ALEG-840-1TCS) ALE | 3 425 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB ADATA (ALEG-840-1TCS) | 3 573 грн. |
SSD диск ADATA M.2 1TB PCIe 4.0 LEGEND 840 (ALEG-840-1TCS) ALEG-840-1TCS | 3 278 грн. |
Adata Legend 840 1 Tb (ALEG-840-1TCS) | 3 422 грн. |
Adata Legend 840 1 Tb (ALEG-840-1TCS) | 3 327 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data LEGEND 840 ALEG-840-1TCS
Ціни на A-Data LEGEND 840 ALEG-840-1TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 840 ALEG-840-512GCS 512 ГБ | від 2 393 грн. | 4 пропозиції | ||
A-Data LEGEND 840 ALEG-840-1TCS 1 ТБ | від 3 268 грн. | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →