SSD Apacer AS2280Q4 AP1TBAS2280Q4-1 1 ТБ
Відео 2Фото 5 |
Apacer AP1TBAS2280Q4-1 |
|
Радіатор йде в комплекті окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280Q4 AP1TBAS2280Q4-1 1 ТБ
Усі ціни 27 →Накопитель SSD M.2 2280 1TB Apacer (AP1TBAS2280Q4-1) | 3 748 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Apacer AS2280Q4L M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC (AP1TBAS2 | 2 431 грн. |
Apacer AP1TBAS2280Q4-1 | 3 602 грн. |
Apacer AP1TBAS2280Q4-1 | 3 502 грн. |
SSD-накопичувач Apacer AS2280Q4 1TB NVMe M.2 2280 PCIe 4.0 x4TLC (AP1TBAS2 | 3 589 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AS2280Q4 AP1TBAS2280Q4-1
Ціни на Apacer AS2280Q4 AP1TBAS2280Q4-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280Q4 AP500GAS2280Q4-1 512 ГБ | від 2 155 грн. | 24 пропозиції | ||
Apacer AS2280Q4 AP1TBAS2280Q4-1 1 ТБ | від 2 431 грн. | 27 пропозицій | ||
Apacer AS2280Q4 AP2TBAS2280Q4-1 2 ТБ | від 6 487 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →