SSD A-Data SD810 SD810-2000G-CBK 2 ТБ
Фото 16 |
A-Data SD810-2000G-CBK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data SD810 SD810-2000G-CBK 2 ТБ
Усі ціни 41 →Накопитель SSD USB 3.2 2TB ADATA (SD810-2000G-CBK) | 6 991 грн. |
Adata SD810 2 Tb (SD810-2000G-CBK) | 6 895 грн. |
Adata SD810 2 Tb (SD810-2000G-CBK) | 6 702 грн. |
SSD-накопичувач ADATA SD810 2TB USB3.2 Gen2 Type-C Black (SD810-2000G-CBK) | 6 929 грн. |
SSD накопитель adata sd810 2tb usb 3.2 (sd810-2000g-cbk) | 7 110 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації A-Data SD810 SD810-2000G-CBK
Ціни на A-Data SD810 SD810-2000G-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data SD810 SD810-500G-CBK 500 ГБ | від 2 622 грн. | 40 пропозицій | ||
A-Data SD810 SD810-1000G-CBK 1 ТБ | від 3 745 грн. | 50 пропозицій | ||
A-Data SD810 SD810-2000G-CBK 2 ТБ | від 6 567 грн. | 41 пропозиція | ||
A-Data SD810 SD810-4000G-CBK 4 ТБ | від 15 077 грн. | 36 пропозицій |
Рекомендуємо