Монітор Acer B278Kbemiqprcuzx 27 " чорний (UM.HB8EE.010)
Фото 6 |
Acer B278Kbemiqprcuzx 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer B278Kbemiqprcuzx 27 " чорний
Усі ціни 30 →Acer 27" B278Kbemiqprcuzx (UM.HB8EE.010) Black UM.HB8EE.010 | 18 499 грн. |
Монітор 27" Acer B278Kbemiqprcuzx (UM.HB8EE.010) | 18 959 грн. |
Монитор Acer 27" B278Kbemiqprcuzx D-Sub, HDMI, DP, USB, USB-C, MM, IPS, 38 | 18 871 грн. |
Монітор Acer Vero B278K (UM.HB8EE.010) | 18 605 грн. |
Монитор Acer Vero B278K (UM.HB8EE.010) | 18 605 грн. |
ще 20 пропозицій