Монітор Acer Nitro QG241YM3bmiipx 23.8 " чорний (UM.QQ1EE.301)
Фото 7 |
Acer Nitro QG241YM3bmiipx 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer Nitro QG241YM3bmiipx 23.8 " чорний
Усі ціни 49 →Acer 23.8" QG241YM3bmiipx (UM.QQ1EE.301) Black UM.QQ1EE.301 | 5 356 грн. |
Монітор ігровий 23.8" Acer QG241YM3BMIIPX (UM.QQ1EE.301) | 5 289 грн. |
Монитор Acer 23.8" QG241YM3bmiipx 2*HDMI, DP, MM, IPS, 180Hz, 1ms UM.QQ1EE | 5 351 грн. |
Монітор 23.8" ACER QG241YM3bmiipx (UM.QQ1EE.301) UM.QQ1EE.301 | 5 279 грн. |
Монітор Acer QG241YM3BMIIPX (UM.QQ1EE.301) | 5 674 грн. |
ще 20 пропозицій