Монітор Acer Nitro XV320QUM5bmiiphx 31.5 " чорний (UM.JX0EE.501)
Фото 7 |
Acer Nitro XV320QUM5bmiiphx 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer Nitro XV320QUM5bmiiphx 31.5 " чорний
Усі ціни 15 →Монитор ACER 31.5" XV320QUM5bmiiphx (UM.JX0EE.501) QHD IPS 180Hz 2*HDMI DPПозвольте монитору Acer Nitro XV320QUM5bmiiph ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись | 15 079 грн. |
Монітор Acer Nitro XV320QUM5bmiiphx (UM.JX0EE.501) | 14 804 грн. |
Монітор Acer XV320QUM5bmiiphx (UM.JX0EE.501) UM.JX0EE.501Acer XV320QUM5bmiiph Офіційний партнер Acer Ktc.ua (Рівне) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись | 14 369 грн. |
Acer XV320QUM5bmiiphx UM.JX0EE.50131.5", IPS, 2560 x 1440, 180 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 26 Вт, 72 х 59 х 27 см, VESA - 100x100 мм, 8.1 кг, чорний Flick І Все для геймерівЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись | 14 729 грн. |
Монитор 31.5" Acer XV320QUM5bmiiphx (um.jx0ee.501) Black- Диагональ, дюйм: 31.50
- Вес, кг: 8.1
- Энергопотреблен Tviy-Dim.comЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 15 975 грн. |
ще 10 пропозицій
Серія Acer Nitro (ігрові)
від 4 999 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 29 949 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 3050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 кг
від 9 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 70 799 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", матовий, 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 2.7 кг
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 38 599 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 13420H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, 2.11 кг
від 3 964 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 42 899 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i7, 12650H, 1.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
від 8 599 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 33 851 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, 2.5 кг
від 9 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 33 949 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
від 6 565 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 36 699 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 13420H, 1.5 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.11 кг
від 6 199 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
від 54 149 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 3.25 кг
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 48 349 грн.
ігровий, 16 ", матовий, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 2.7 кг
від 4 994 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 8 961 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 399 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 21 667 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 480 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 468 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 6 539 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR