Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-71 [PH18-71-745M] (NH.QKTEU.002)
Фото 14 | від 68 199 до 104 880 грн. Порівняти ціни 18 →2023 рікPredatorігровийматовий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6ECyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:18 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i7, 13700HX, 1.5 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:3.1 кг |
Модифікації Acer Predator Helios 18 PH18-71 12
Характеристики
Acer Predator Helios 18 PH18-71 [PH18-71-745M] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Predator Helios 18 PH18-71 [PH18-71-745M]
Сортувати
Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-71 (NH.QKTEU.002) Black NH.QKTEU.002 | 92 599 грн. |
Acer Predator Helios 18 PH18-71 Abyss Black (NH.QKTEU.002) | 68 199 грн. |
Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-71 Abyss Black (NH.QKTEU.002) Predato | 92 599 грн. |
Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-71 (NH.QKTEU.002) Ua | 92 599 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо