Електрочайник Adler AD 1272 1600 Вт 1 л білий
Фото 5 |
Adler AD 1272 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1272 1600 Вт 1 л білий
Усі ціни 17 →Електрочайник Adler AD 1272 | 480 грн. |
Електрочайник Adler AD 1272 1,0 л. | 576 грн. |
Чайник електричний Adler AD-1272 1 л | 689 грн. |
Електрочайник 1 л Adler AD 1272 White S | 703 грн. |
Чайник електричний Adler AD-1272 1 л | 744 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →