Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Adler

Електрочайник Adler AD 1295 2200 Вт 1.7 л

Фото - Електрочайник Adler AD 1295 2200 Вт 1.7 л
Фото 24
Adler AD 1295
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
за ручкою (збоку)
Терморегулятор
Регулювання температури
40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 °C
Підтримка t° (чайник)
/ 120 хвилин /
Термометр
Знімна кришка
Знімний фільтр від накипу
Звуковий сигнал закипання
Дисплей
Матеріал
сталь
Джерело живлення
230 В
Габарити
21.5x23x17 см
Вага
0.89 кг
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
січень 2021
Маркування виробника
AD 1295 cooper

AD 1295b

AD 1295w

Чайник дає змогу налаштовувати температуру нагрівання в межах від 40 до 100°. За процесом нагрівання можна стежити за допомогою електронного термометра.
Звуковий сигнал при запуску і після закипання води. Фільтр проти вапняного нальоту.

Зручний у використанні електрочайник з невеликим LCD-екраном та сімома автоматичними програмами нагрівання води. Крім стандартного режиму кип'ятіння, доступні наступні варіанти нагрівання: 40, 50, 60, 70, 80 і 90 °C. Кожна з програм дозволяє готувати воду для певних сортів чаю, кави та багатьох інших напоїв/продуктів. Перші ступені нагріву (40 і 50 °C) розраховані на замішування дитячого харчування із сухих та густих молочних продуктів.

Температурний режим 60 °C підходить для заварювання чаю на основі жасмину. Електрочайник Adler AD 1295 дозволяє готувати гарячу воду для білого та зеленого чаю, для цього передбачені режими 70 і 80 °C. Температура нагрівання 90 і 100 ° C підходить для кави та класичного чорного чаю. Для налаштування температури застосовується поворотний кільцевий регулятор. Дисплей відображає вибраний робочий режим та реальну температуру води. З функцією Keep Warm вода автоматично підігріватиметься в міру остигання рідини. Час активності автопідігріву становить 2 години. Внутрішнє покриття колби – харчова сталь. Кришка є знімною. Є фільтр для очищення гарячої води від дрібних частинок накипу. Передбачено звукове сповіщення про початок та закінчення нагрівання.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Adler AD 1295 2200 Вт 1.7 л

Усі ціни 83 →

Електрочайник Adler AD 1295 Grey

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 729 грн.

Електрочайник Adler AD 1295b 5902934839266

Електрочайник Adler AD 1295 випускається в сучасному елегантному дизайні в корпусі з нержавіючої сталі. Його конструкторським... щеи особливостями є повністю знімна кришка з функцією блокування, ергономічна відкрита ручка і зручний носик, який оснащений фільтром від накипу. Модель потужністю 1850-2200 Вт нагрівається прихованим дисковим елементом і вміщує 1,7 літра води. Рівень налитої рідини
Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
1 788 грн.

Електрочайник Adler Ad 1295 grey

Потужність, Вт: 2200 / Об'єм, л: 1.7 / Тип нагрівального елементу: дисковый (скрытый) / Матеріал корпусу: металл/пластик / Колір: серый
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 618 грн.

Електрочайник Adler Ad 1295 grey

Потужність, Вт: 2200 / Об'єм, л: 1.7 / Тип нагрівального елементу: дисковый (скрытый) / Матеріал корпусу: металл/пластик / Колір: серый
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
1 602 грн.

Електрочайник Adler AD 1295g

Електрочайник Adler AD 1295g Електрочайник Adler AD 1295g — це сучасний прилад для швидкого і зручного кип'ятіння води... ще. Завдяки об'єму 1.7 літрів, він підходить для використання в будь-якому домашньому господарстві. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує високу міцність і довговічність. Прилад оснащений зручною шкалою рівня води, що дозволяє точно контролювати кількість рідини всередині. Він також має захист від перегріву та увімкнення без води, що підвищує його безпечність у використанні. Особливості Adler AD 1295g має декілька корисних функцій, таких як підігрівання дитячого харчування, підтримка температури та терморегулятор, який дозволяє вибирати різні режими нагріву води (від 40°C до 100°C). Знімна кришка і знімний фільтр від накипу роблять його дуже зручним у догляді. Крім того, чайник оснащений дисплеєм, що відображає поточну температуру, і звуковим сигналом, що повідомляє про завершення процесу нагріву. Переваги Основні переваги Adler AD 1295g включають його безпечність завдяки автоматичному вимкненню при знятті з бази та захисту від увімкнення без води. Ергономічний дизайн з відсіком для кабелю дозволяє зручно зберігати прилад на кухні. Прихований нагрівальний елемент (диск) забезпечує рівномірний нагрів і простоту в очищенні. Завдяки своїм компактним розмірам (23 х 21,5 х 17 см) і вазі в 1 кг, цей електрочайник не займає багато місця і легко переміщується. Технічні характеристики Об'єм, л 1.7 Шкала рівня води Зі шкалою Матеріал корпусу Нержавіюча сталь Захист Вимкнення при знятті з бази, Від перегріву, Від увімкнення без води Оснащеність З дисплеєм, З фільтром від накипу Кришка Знімна Фільтр від накипу Знімний Функції Для підігрівання дитячого харчування, З підтримкою температури, З терморегулятором, Зі звуковим сигналом Тип Електрочайник Підставка З відсіком для кабелю Сфера використання Для дому Тип нагрівального елемента Прихований (диск) Встановлення температури нагріву 100°C, 40°C, 50°C, 60°C, 70°C, 80°C, 90°C Габарити (ВхШхГ), см 23 х 21,5 х 17 Вага, кг 1
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 908 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 1295 2200 Вт 1.7 л

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
У режимі кип'ятіння води до однієї з можливих температур від 40 ° C до 100 ° C на РК-дисплеї відображається поточна температура води при закипанні до потрібного значення. У режимі підтримки температури на РК-дисплеї постійно відображається заданий рівень температури, який пристрій підтримує за рахунок циклічного нагріву води протягом 2 годин.