Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Adler

Електрочайник Adler AD 1352 2200 Вт 1.7 л білий

Фото - Електрочайник Adler AD 1352 2200 Вт 1.7 л  білий
Фото 18
Adler AD 1352
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
за ручкою (збоку)
Відкривання кришки кнопкою
Знімний фільтр від накипу
Контролер
Strix
Матеріал
сталь
Довжина кабелю
0.75 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
25.5x22.5x15 см
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Adler AD 1352 2200 Вт 1.7 л білий

Усі ціни 15 →

Електрочайник Adler AD 1352

+ 71 балів ITbox, Тип - звичайний, об'єм - 1.7 л, 2200 Вт, матеріал корпусу - нержавіюча сталь, Кришка - незнімна, білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.

Електрочайник Adler Ad 1352

Потужність, Вт: 2200 / Об'єм, л: 1.7 / Тип нагрівального елементу: діcковий (прихований) / Покриття нагрівального елементу (м... щеатеріал): нержaвеющaя стaль / Матеріал корпусу: неражавеющая сталь / Колір: білий
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 395 грн.

Електрочайник Adler Ad 1352

Потужність, Вт: 2200 / Об'єм, л: 1.7 / Тип нагрівального елементу: діcковий (прихований) / Покриття нагрівального елементу (м... щеатеріал): нержaвеющaя стaль / Матеріал корпусу: неражавеющая сталь / Колір: білий
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
1 381 грн.

Adler AD 1352

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 335 грн.

Електрочайник Adler AD 1352 White

Електрочайник Adler AD 1352 White — стильний і практичний кухонний прилад з місткістю 1,7 л та потужністю 2200 Вт, що забезпе... щечує швидке закипання і підходить для сім’ї або прийому гостей; оснащений системою автоматичного вимкнення STRIX для безпечної експлуатації, обертовою на 360° підставкою для зручності правшів і лівшів, металевою нагрівальною пластиною для ефективного нагріву та знімним фільтром у носику для чистішої води; ергономічна ручка, зручний носик і кришка спрощують наливання і догляд, а компактний білий корпус з округлими формами легко вписується в сучасний інтер’єр; оптимальне поєднання функціональності, простоти в управлінні та приємного дизайну робить пристрій довготривалим і універсальним рішенням для щоденного користування.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 885 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 1352 2200 Вт 1.7 л білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна