Електрочайник Adler AD 1277 2200 Вт 1.7 л
Фото 10 |
Adler AD 1277 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1277 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 61 →Adler Adler AD 1277 | 799 грн. |
Електрочайник Adler AD 1277 | 799 грн. |
Електрочайник Adler Ad 1 277 black | 793 грн. |
Електрочайник Adler AD 1277 black | 787 грн. |
Електрочайник Adler AD 1277 | 806 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →