Умивальник AeT Idea Clessidra L271 370 мм (L271T0R1V1)
Фото 2 |
AeT Idea Clessidra L271 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AeT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AeT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AeT Idea Clessidra L271 370 мм
Раковина для ванної підвісна 37 см AeT Idea Clessidra L271T0R1V1 | 6 202 грн. |
Умивальник AeT Idea 37 см L271T0R1V1 | 5 273 грн. |
AeT Idea Clessidra L271T0R1V1 | 5 882 грн. |
Умивальник AeT Idea 37 см L271T0RPV1 | 5 513 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →