Змішувач Lidz 12 32 001F
Lidz 12 32 001F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 12 32 001F
Усі ціни 37 →Змішувач для умивальника Lidz (NKS) 12 32 001F нікель LDARI001FNKS34937 | 532 грн. |
Змішувач для раковини Lidz (NKS) 12 32 001F (LIDZNKS1232001F) LIDZNKS12320 | 560 грн. |
Lidz Lidz Aria 001F LDARI001FNKS34937 | 532 грн. |
Кран для умивальника одновентильний LIDZ 12 32 сатин нержавіюча сталь LIDZ | 532 грн. |
Змішувач для раковини Lidz Aria 001F Нікель (LDARI001FNKS34937) LDARI001FN | 532 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →