Умивальник Simas Agile AG 20 400 мм
Фото 5 |
Simas Agile AG 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Agile AG 20 400 мм
Усі ціни 6 →Маленька (міні) раковина Simas Agile 40 х 20 см, білий матовий AG20 | 6 723 грн. |
Раковина керамічна 40 см Simas Agile, matte white (AG 20) | 6 982 грн. |
Умивальник Simas Agile 40х20 см, білий матовий (AG20 BM) AG20 BM | 6 981 грн. |
Умивальник SIMAS Agile AG 20 Black matt AG20NM | 6 888 грн. |
Умивальник Simas Agile 40х20 см, чорний матовий (AG20 NM) AG20 NM | 6 981 грн. |
Умивальник Simas Agile 40х20 см, білий (AG20) AG20 | 7 224 грн. |
Модификації Simas Agile AG 20
Ціни на Simas Agile AG 20 |
---|---|---|---|---|
Simas Agile AG 20 400 мм | від 6 723 грн. | 8 пропозицій | ||
Simas Agile AG 40 400 мм | від 5 340 грн. | 14 пропозицій | ||
Simas Agile AG 50 500 мм | від 5 740 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →