Змішувач Ferro Stratos BSC2
Фото 7 |
Ferro Stratos BSC2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Stratos BSC2
Усі ціни 11 →Ferro Ferro Stratos BSC2 | 4 183 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний FERRO Stratos хром латунь з донним | 4 183 грн. |
Змішувач для раковини Ferro Stratos Black чорний (BSC2BL) BSC2BL | 4 468 грн. |
Змішувач-кран для раковини FERRO Stratos BSC2 | 4 183 грн. |
Ferro Ferro Stratos BSC2BL | 4 468 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →