Змішувач Kludi Pure&Style 402920575
Фото 9 |
Kludi Pure&Style 402920575 |
|
Керамічний картрідж з обмежувачем гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Style 402920575
Усі ціни 12 →Змішувач для раковини Kludi Pure & Style змішувач хром 402920575 | 6 409 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi Pure and Style (402920575) | 7 149 грн. |
Kludi Kludi Змішувач Pure&Style для умивальника 100 - 402920575 | 5 774 грн. |
Змішувач KLUDI PURESTYLE (402920575) | 6 255 грн. |
Смеситель KLUDI PURESTYLE (402920575) 402920575 | 6 284 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →