Литий диск AEZ Leipzig 10,5x22/5x112 ET20 DIA66,6
Відео 1Фото 25 | від 27 848 до 35 376 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації AEZ Leipzig 40
Характеристики
AEZ Leipzig 10,5x22/5x112 ET20 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Leipzig 10,5x22/5x112 ET20 DIA66,6
Сортувати
Aez LEIPZIG BLACK - Schwarz Glanzend (R22 W10.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6) | 30 599 грн. |
AEZ Leipzig (10.5J x 22 5x112 ET20 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 32 314 грн. |
Aez Leipzig Dark Black Polished R22 W10.5 PCD5x112 ET20.0 DIA66.6 | 34 840 грн. |
Диски Aez Leipzig 10,5x22 5x112 ET20 DIA66,6 (gloss black) (1002074865) | 27 848 грн. |
Aez LEIPZIG DARK - Schwarz Glanzend Frontpoliert (R22 W10.5 PCD5x112 ET20 | 32 099 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі