Литий диск Oxigin 18 Concave 10x22/5x112 ET20 DIA66,6
Відео 4Фото 5 | від 26 526 до 36 248 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 146
Характеристики
Oxigin 18 Concave 10x22/5x112 ET20 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 10x22/5x112 ET20 DIA66,6
Сортувати
OXIGIN 18 R22 W10 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Black | 34 425 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R22 W10.0 P | 29 099 грн. |
Oxigin 18 Concave R22 W10 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Black Polished OXACHTZE102 | 33 531 грн. |
Oxigin 18 Concave R22 W10 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Black Polished | 34 697 грн. |
OXIGIN 18 R22 W10 PCD5x112 ET20 DIA66.6 BFP | 36 248 грн. |
Диски Oxigin 18 10x22 5x112 ET20 DIA66,6 (black full polished undercut) (1 | 26 526 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі